موسسه علمی پژوهشی فری تز

انجام پایان نامه حقوق جزا

انجام پایان نامه حقوق جزاReviewed by محمدرضا کشاورزی on Sep 14Rating: 4.0

حقوق جزا

پیش از این درباره حقوق خصوصی صحبت کرديم و مزايای آن را بيان نموديم ولی آيا می‌دانيد که حقوق جزا ضمانت اجرای حقوق خصوصی است؟

يعنی حقوق خصوصي برای الزام به اجرای مقررات خود در بعضی از موارد متوسل به حقوق جزا می‌گردد. مثلا در دعوای ترک نفقه در صورتی که دعوا را به صورت يک دعوای حقوقی مطرح کنيم در اين مواقع هنگامی که شخص در دادگاه حاضر نشود نمی‌توانيم هيچ کاری انجام دهيم. اما اگر این دعوا در صورتی که به عنوان يک شکايت کيفری مطرح شود حتی اگر دلايل کافی وجود نداشته باشد.

موسسه فری تز ارائه دهنده خدمات انجام پایان نامه حقوق ، انجام پایان نامه حقوق جزا و انجام پایان نامه دکترا حقوق جزا توسط بهترین متخصصین در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد می‌باشد.

 

انجام پایان نامه حقوق جزا در مقاطع مختلف تحصیلی

مقام قضائی يا ضابطين موظف به جمع آوری ادله می‌باشند، حتی اگر طرف مقابل در دادسرا جهت بازجويی حاضر نشود حکم جلب او صادر می‌شود و در اينجا مجبور به حضور در دادسرا و پاسخ دادن به سوالات بازپرس و داديار است.

درحقوق جزا اصل بر رسيدگي سريع و بدون اطاله دادرسی می‌باشد اما در حقوق خصوصی ممکن است پرونده ای ساليان سال طول بکشد و حتی دعوا به دليل نبود ادله از دور خارج شود و حق کسی ضايع شود چون در دعاوی حقوقی قاضی از تحصيل دليل منع شده است و فقط می‌بايست به ادله موجود در پرونده استدلال کند. آموزش انجام پایان نامه

 

حتی نمی‌تواند به طرفين تلقين دليل نمايد در حالی که در حقوق جزا قاضی دادسرا دنبال کسب دليل می‌باشد چه دلايلي که به نفع متهم است چه دلايلی که به ضرر متهم است و حق افرادی که ادله کافی ندارند کمتر ضايع می‌شود.

اما در حقوق جزا در دوره کارشناسی ارشد بحث های آکادميک و تئوری بيشتری مطرح است تا بحث های عملی و کارآمد مثلا در درس جرم شناسی در مورد پيش گيری از وقوع جرم صحبت می‌شود که به نظر فقط از نظر تئوری حائز اهميت است.

 

فری تز: موسسه انجام پایان نامه ، چاپ مقالات ISI ، چاپ مقالات علمی پژوهشی

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)