موسسه علمی پژوهشی فری تز

آموزش نرم افزار های رشته حقوق

آموزش نرم افزار های رشته حقوقReviewed by امیر میرهادی on Sep 18Rating: 4.5

انجام پایان نامه حقوق

انجام پایان نامه حقوق

رشته حقوق یکی از پر طرفدارترین رشته‌ها در دنیای امروزی است. می‌دانید که این رشته در گروه علوم انسانی قرار دارد. این رشته به دلیل داشتن بازار کار وسیع، طرفداران بسیار زیادی هم دارد. اما حقوق و رشته حقوق چیست؟ قطعا ما انسان ها در طول زندگی، با یکدیگر درگیر می‌شویم.

این ممکن است به دلایل بسیاری به وجود بیاید. همچنین برخی از افراد در هر جامعه‌ای، ممکن است بر خلاف قانون رفتار کنند. سرپیچی از قانون ممکن است عمدا یا سهوا به وجود بیاید. اما چاره چیست؟ اگر این مشکلات چاره‌ای نداشته باشند، جامعه کم کم به سوی نابودی کشیده می‌شود. چاره این مشکلات رشته حقوق و فارغ التحصیلان آن هستند. در این رشته و گرایش‌های مختلف آن، به رابطه افراد با هم، رابطه دولت و مردم و… پرداخته می‌شود. همچنین دلایل و راه حل آن‌ها هم مورد بررسی قرار می‌گیرد. برگزاری کلاسهای آموزشی انجام پایان نامه حقوق

 

واحدهای درسی

این رشته به طور کلی، ۱۳۵ واحد دارد. جزئیات این ۱۳۵ واحد به شرح زیر می‌باشد:

 • ۲۰ واحد دروس عمومی
 • ۱۵ واحد دروس پایه
 • ۹۴ واحد دروس اصلی و تخصصی
 • ۶ واحد دروس اختیاری

 

دروس اصلی و تخصصی این رشته 

حقوق اساسی، حقوق جزای عمومی، حقوق بين الملل عمومی، حقوق سازمان‌های بين المللی، حقوق اداری، اصول فقه، حقوق تجارت اشخاص، حقوق مدنی کليات قراردادها، حقوق مدنی الزامات خارج از قراردادها، آئين دادرسی مدنی، حقوق مدنی شفعه، وصيت و ارث، آئين دادرسی کيفری، کار تحقيقی، حقوق بين الملل خصوصی، جرم شناسی، حقوق تطبيقی، ادله اثبات دعوی، حقوق کار، پزشکی قانونی، حقوق مدنی عقود معين، حقوق تجارت اسناد تجاری

 

دروس اختیاری این رشته

بزهکاری اطفال، پليس علمی، کيفرشناسی، حقوق دريایی، حقوق هوایی، داوری بين المللی ، اصول روابط بين الملل، آيات الاحکام، حقوق ثبت، حقوق بيمه ، حقوق بانکی، اصطلاحات حقوقی به زبان عربی، تامين اجتماعی، حقوق بشر در اسلام، احوال شخصيه در فقه عامه، دادرسی‌های اختصاصي کيفری، تاريخ حقوق، مالکيت معنوی، فلسفه حقوق، کارآموزی قضايی (عملی)، جامعه شناسی حقوق، رويه قضايی، حقوق و کامپيوتر، حقوق قضايی، حقوق قضايی و آمار

 

دانشگاه آيت الله بروجردی، دانشگاه بوعلي سينا ، دانشگاه بيرجند ، دانشگاه بين المللي امام خميني ، دانشگاه تبريز ، دانشگاه تهران ، دانشگاه زنجان ، دانشگاه غیر انتفاعی علم و فرهنگ، دانشکده غیر انتفاعی رفاه – تهران ، دانشگاه غیر انتفاعی مفید – قم ، دانشگاه علامه طباطبايی، دانشگاه فردوسی مشهد، دانشگاه شهيد بهشتی، دانشگاه دخترانه حضرت معصومه (ع) . برگزاری کلاسهای آموزشی انجام پایان نامه ارشد

 

دیگر گرایش های رشته حقوق 

این رشته، گرایش‌های مختلف زیادی هم دارد. هر کدام از این گرایش‌ها درباره یک موضوع جداگانه بحث می‌کنند. اما مطمئنا مرکز بحث تمام گرایش‌ها حقوق است.

 

بنابراین همواره در بین همه افراد جامعه مشکلاتی وجود دارد. این مشکلات غالبا بین افراد و مردم کشورها است. اما ممکن است مشکلاتی هم میان دولت و مردم یک کشور به وجود بیاید. اما اگر این مشکلات از بین نروند جامعه به فساد کشیده می‌شود. فارغ التحصیلان رشته حقوق، افرادی هستند که می‌توانند جلوی این حوادث و مشکلات را بگیرند و آن‌ها را حل و فصل کنند. همچنین این رشته بازار کار خیلی خوبی دارد. فارغ التحصیلان می‌توانند به راحتی جذب بازار کار شوند. برگزاری کلاسهای آموزشی انجام پایان نامه کارشناسی ارشد

 

برگزاری کلاس‌های آموزشی انجام پایان نامه حقوق در گرایش‌های مختلف 

 • برگزاری کلاسهای آموزشی انجام پایان نامه حقوق عمومی
 • برگزاری کلاسهای آموزشی انجام پایان نامه حقوق خصوصی
 • برگزاری کلاسهای آموزشی انجام پایان نامه حقوق جزا و جرم شناسی
 • برگزاری کلاسهای آموزشی انجام پایان نامه حقوق بین الملل
 • برگزاری کلاسهای آموزشی انجام پایان نامه حقوق بشر
 • برگزاری کلاسهای آموزشی انجام پایان نامه حقوق مالکیت فکری
 • برگزاری کلاسهای آموزشی انجام پایان نامه حقوق خانواده
 • برگزاری کلاسهای آموزشی انجام پایان نامه حقوق محیط زیست
 • برگزاری کلاسهای آموزشی انجام پایان نامه حقوق اقتصادی

 

از جمله خدمات ما در رشته حقوق

 • نوشتن پروپوزال حقوق
 • انجام پروژه‌های کلاسی رشته حقوق
 • تحلیل آماری پایان نامه حقوق
 • انجام سمینار حقوق
 • انجام مقاله علمی پژوهشی حقوق
 • استخراج مقاله از پایان نامه ارشد حقوق
 • انجام مقاله ISI حقوق
 • ارتقا پایان نامه حقوق به کتاب
 • نگارش کتاب های حقوقی
 • برگزاری کلاسهای آموزشی انجام پایان نامه ارشد حقوق

موسسه فری تز فعال در زمینه برگزاری کلاسهای آموزشی انجام پایان نامه دکتری و ارشد مفتخر است اکنون با همکاری بسیاری از اساتید و فارغ التحصیلان رشته حقوق در کلیه گرایش‌ها در مقاطع ارشد و دکتری به مشاوره و برگزاری کلاسهای آموزشی انجام پایان نامه بپردازد. شما دانشجوی عزیز برای دریافت مشاوره و یا درخواست سفارش برگزاری کلاسهای آموزشی از طریق تماس با موسسه فری تز اقدام نمایید. ما در اولین فرصت با شما تماس خواهیم گرفت.

 

حقوق خصوصی

حقوق خصوصی در معنای عام شامل کلیه‌ی رشته‌هایی است که قواعد حقوقی مورد بحث در آن‌ها روابط اشخاص جامعه با یکدیگر را تنظیم می‌کند و حقوق‌عمومی تنظیم کننده روابط متقابل اشخاص و دولت‌ها با یکدیگر است. در حال حاضر موضوعات مورد بحث در رشته حقوق خصوصی دانشگاه‌های کشور به طور کلی به دو حوزه‌ی حقوق مدنی و حقوق تجارت مربوط هستند.

مباحث مطرح در رشته‌ی حقوق مالکیت‌های فکری در تقسیم‌بندی کلی به دو حوزه‌ : ۱ـ حقوق اموال فکری، ادبی و هنری ۲ـ حقوق اموال فکری صنعتی تقسیم می‌شود. برگزاری کلاسهای آموزشی انجام پایان نامه دکترا حقوق

در حوزه‌ یکم شرایط حمایت و ضمانت اجراهای نقض حقوق پدید‌آورندگان آثار ادبی و هنری مورد بحث واقع می‌شود و حوزه‌ی دوم به بحث از شرایط حمایت و ضمانت اجراهای نقض حقوق اشخاص بر اختراع، علامت تجاری، طرح صنعتی‌، نشانه‌های جغرافیایی،‌ طرح ساخت مدارهای یکپارچه‌ی الکترونیکی، نمونه اشیا مصرفی، نام تجاری و سایر مصادیق اموال فکری،‌ صنعتی و تجاری می‌پردازد.

 

حقوق بین الملل

این رشته به حقوق و به عبارت دیگر مجموعه اصول، موازین یا قواعد و مقرراتی می‌پردازد که بر روابط اختصاصی جامعه‌ی بین‌المللی و به ویژه تابعان فعال حقوق بین‌الملل یعنی دولت‌ها و سازمان‌های بین‌المللی در حوزه‌های مختلف صلح و امنیت، حقوقی، اقتصادی، فرهنگی،‌ فنی… حاکم است.

فارغ‌التحصیلان این رشته می‌توانند به طور خاص در وزارت امور خارجه و کلاً دفاتر امور بین‌الملل تمامی وزارتخانه‌ها و ادارات مشغول به کار شوند. برگزاری کلاسهای آموزشی انجام پایان نامه کارشناسی ارشد حقوق

 

حقوق تجارت بین الملل 

حقوق تجارت بین‌الملل از قواعدی بحث می‌کند که بر روابط تجاری فرامرزی و شیوه‌ی حل و فصل اختلافات ناشی از آن حاکم است. در تقسیم‌بندی کلی مباحث مطرح در این رشته به سه حوزه‌: ۱ـ قراردادهای تجاری بین المللی ۲ـ داوری تجاری بین‌المللی ۳ـ ورشکستگی بین‌المللی قابل تقسیم‌بندی است.

 

حقوق اقتصادی

تاکید بیشتر بر حوزه اقتصادی قوانین و مقررات: در این گرایش قوانین و مقرراتی که با حوزه‌های اقتصادی و بازرگانی ارتباط بیش‌تر و تنگاتنگ دارند مورد بررسی و تحلیل قرار می‌گیرند از جمله این حوزه‌ها حقوق بیمه،‌ حقوق مالکیت‌های صنعتی، حقوق نفت، حقوق ساخت و ساز و… است.

حقوق جزا و جرم شناسی

حقوق جزا و جرم‌شناسی در مفهوم مدرن (امروزی) که به عنوان رشته‌ای نظام‌مند و دارای اصول و قواعد کلی ناظر بر جنبه‌های ماهوی و شکلی مستقل از هم می‌باشد. جرم‌شناسی، علمی است که به مطالعه‌ی علمی و روشمند پدیده‌ی مجرمانه می‌پردازد.

 

حقوق محیط زیست

توسعه تکنولوژی و افزایش جمعیت کره زمین موجب تخریب و آلودگی شدید محیط زیست شده است، به طوری که یکی از مهم ترین مباحث روز جهان، پیشگیری و مبارزه با آلودگی محیط زیست می‌باشد.

با توجه به اهمیت دانش حقوقی در این حوزه در سطح داخلی و بین المللی، نیاز به کارشناسان حقوق محیط زیست در کشور وجود دارد. در این دوره دانش حقوق در زمینه‌های مختلف با توجه به سایر علوم مرتبط با محیط زیست به دانشجویان تدریس می‌شود.

حقوق عمومی

گرایشی از رشته حقوق است که در آن به موضوع رابطه دولت با مردم پرداخته می‌شود (بر خلاف حقوق خصوصی که مربوط به رابطه اشخاص با یکدیگر است). فارغ‌التحصیلان حقوق عمومی علاوه بر تدریس و وکالت می‌توانند در مشاغلی همچون قضاوت در دیوان عدالت اداری، ‌مشاوره‌ی حقوقی در ادارات قوانین و معاونت‌های پارلمانی وزارت خانه‌ها و دستگاه‌های دولتی به فعالیت بپردازند.

 

حقوق بشر

حقوق بشر رشته‌ای میان رشته‌ای و نوپا محسوب می‌گردد که به بحث درباره حقوق مختلفی که انسان در حوزه‌های مختلف از جمله مدنی و سیاسی (مثل حق حیات، حق آزادی عقیده) و اقتصادی و اجتماعی (مثل حق کار، حق آموزش و حق تامین اجتماعی) می‌پردازد. علاقه‌مندان این رشته علاوه بر تدریس در دانشگاه‌ها و مراکز مختلف آموزشی به انجام امور پژوهشی در مراکز تحقیاتی و به ویژه مرکز پژوهش‌های مجلس، مرکز پژوهش‌های نهاد ریاست‌جمهوری، مرکز توسعه قضایی قوه‌‌ قضاییه و وزارت امور خارجه بپردازند.

 

فری تز : موسسه انجام پایان نامه ، چاپ مقالات ISI ، چاپ مقالات علمی پژوهشی

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد