موسسه علمی پژوهشی فری تز

آموزش نرم افزار های رشته مدیریت

آموزش نرم افزار های رشته مدیریتReviewed by امیر میرهادی on Sep 18Rating: 5.0

انجام پایان نامه مدیریت

انجام پایان نامه مدیریت

اين گرايش از رشته مديريت اولين بار در سال ۱۳۳۳ تحت عنوان علوم اداری در موسسه علوم اداري زير نظر دانشکده حقوق دانشگاه تهران با همکاري دانشگاه کاليفرنياي جنوبي برگزار شد. در حال حاضر اين رشته در اکثر دانشگاه‌هاي کشور تحت عنوان مديريت دولتي و با گرايش‌های مختلف در سطوح کارشناسي، کارشناسي ارشد و دکتری تدريس مي‌شود.

 

هدف‌ رشته‌ مديريت‌ دولتي‌، آموزش نيروي انساني متخصص مورد نياز سازمانها، اداره ها و شرکتهاي دولتي و خصوصي و نيز آشنايي دانشجويان باکاربرد روشهاي علمي در مديريت و همچنين تربيت‌ مديران‌ شايسته‌اي‌ است‌ که‌ بتوانند وظايف‌ پنجگانه‌ محوله‌ را به‌ نحو احسن‌ در سازمان‌ها و تشکيلات‌ دولتي‌ کشور انجام‌ دهند. اين‌ وظايف‌ عبارتند از:

  • برنامه‌ريزي‌ و اجراي‌ آن‌
  • سازمان‌دهي‌ يا تقسيم‌ وظايف‌ بين‌ کارکنان‌ يک‌ سازمان‌ به‌ نحوي‌ که‌ با تقسيم‌ کار بتواند مهارت‌ پرسنل‌ خود را در پرداختن‌ به‌ کارهاي‌ جزئي‌ افزايش‌ دهد
  • عمليات‌ امور استخدامي‌ يا کارگزيني‌ کارکنان‌ جديد
  • هدايت‌ و راهبری
  • نظارت‌ و کنترل‌

 

براي مثال چون در يک بخش دولتی، رقابت وجود ندارد؛ کارکنان تمايل به افزايش ارتقاي خدمات ندارند و اين وظيفه مديريت است که بتواند در چارچوب قوانين و مقررات دولتی، با خلاقيت و نوآوری خويش، کارآيی و بهره‌وری کارکنان را افزايش دهد. [ انجام پایان نامه کارشناسی ارشد ]

 

فارغ التحصيلان می توانند مشاغلي از قبيل کارشناس اداري، امور کارکنان، تشکيلات و روشها، طبقه بندي مشاغل، حقوق و دستمزد، برنامه ريزي پرسنلي و نظاير آن و قبول مسئوليت در سمت مديران سطوح مياني و سرپرستي واحدهاي اداري و خدماتي وزارتخانه ها و سازمانهاي دولتي و شهرداريها را عهده دار شوند.شرکت کنندگان در اين دوره افزون بر آشنايی با مسائل نظری دانش مديريت، با کاربردهای اين رشته آشنا مي شوند.

 

ضرورت و اهميت اين دوره در آشناسازی مديران رده هاd گوناگون با نقش رشته مديريت در سازمانها و موارد استفاده اين دانش و همچنين تربيت نيروي متخصص به عنوان رابط ميان مديران و کارمندان اداری و فني که معمولا مسئوليت اجرايي و سرپرستي واحدها را عهده دار می شوند، می باشد.

 

گرايش ها

مديريت دولتی در سطح کارشناسی ارشد در ۵ گرايش ساختار و تشکيلات وروش‌ها، مديريت منابع انسانی مديريت سيستم هاي اطلاعاتي ، تحول سازماني و مديريت مالي دولتی. برگزاری کلاسهای آموزشی انجام پایان نامه

 

موسسه انجام پایان نامه فری تز آماده انجام خدمات مشاوره و آموزش انجام پایان نامه مدیریت می‌باشد. برای بهره مندی از خدمات با ما تماس بگیرید.

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)